Hodowla Rhodesian

Nasza Hodowla Rhodesianów

Jesteśmy zwyczajną rodziną mieszkającą w Warszawie, a nasza hodowla psów rasy Rhodesian Ridgeback jest hodowlą domową, zarejestrowaną w  Związku Kynologicznym w Polsce oraz FCI. Z nami w mieszkaniu krąży mama Akina, córeczka Masza i nasz piękny kocur Czarny. 

Moje pierwsze spotkanie z Rhodesianem, odbyło się na początku lat 90-tych, gdy przejazdem w Warszawie był piesek w wieku około 4 miesięcy. Masywne łapki, oczka pełne słodkości i ta pręga - Po prostu cudo !!! Zakochałam się wręcz w tej rasie. Niestety nie mogłam mieć wtedy tej piękności.

Mówią, że marzenia się spełniają. To prawda. Pierwsza sunia Rhodesianka trafiła do mnie przez przypadek, a może tak musiało być. Ktoś sprzedawał dorosłą sunię na aukcji w internecie. Decyzja była błyskawiczna i Lora trafiła do naszej rodziny. Los okazał się okrutny i po kilku cudownych latach, choroba odebrała nam Ją. Rodzina powiedziała dość tego płaczu, coś szeptali po kątach, aby w końcu się przyznać.
Będzie rhodesian w domu !!! Mój prezent urodzinowy !!!

Po umówionego szczeniaczka, czyli Akinę pojechaliśmy równo, co do dnia, po trzech latach rozstania się z Lorą - no cóż zbieg okoliczności. Zaczął się nowy etap naszego życia. Los sprawił, że po raz drugi, pojawił się Rhodesian - Akina - nasz skarb. Kochamy ją bardzo, zresztą jak tu nie kochać zwierzaka, który całym sobą kocha nas. Jest z nami zawsze i wszędzie, a za główny cel ma dbanie o bezpieczeństwo dzieci i nasze.
Potwierdza się powiedzenie, że ile dasz tyle dostaniesz. Tak zaczyna się nasza historia.

Ciąg dalszy naszej historii piszą teraz dzieci Akinki i Farey'a.

Z pierwszego miotu z nami w domu została Masza, która z każdym dniem, tak jak mama kradnie nasze serca. To pełna energii sunia, ciekawa świata, przyjacielsko nastawiona do innych psów. Tak jak mama stara się z całego serduszka pilnuje nas. Gotowa wykonać każde zadanie. Żadna pora roku jej nie straszna. 

Kochamy obie sunie, są dla nas naszymi małymi gwiazdkami.
 
 
stat4u Tworzenie stron www.stronki.pl strzałka do góry
Google Plus