Hodowla Rhodesian

Nasza Hodowla Rhodesianów

Jesteśmy zwyczajną rodziną mieszkającą w Warszawie, a nasza hodowla psów rasy Rhodesian Ridgeback jest hodowlą domową, zarejestrowaną w  Związku Kynologicznym w Polsce oraz FCI. W naszym domu ważne są wszystkie nasze psie dzieci Akina, Masza, Tami i kot o imieniu Czarny. 

Moje pierwsze spotkanie z Rhodesianem, odbyło się na początku lat 90-tych, gdy przejazdem w Warszawie był piesek w wieku około 4 miesięcy. Masywne łapki, oczka pełne słodkości i ta pręga - Po prostu cudo !!! Zakochałam się wręcz w tej rasie. Niestety nie mogłam mieć wtedy tej piękności.

Mówią, że marzenia się spełniają. To prawda. Pierwsza sunia Rhodesianka trafiła do mnie przez przypadek, a może tak musiało być. Ktoś sprzedawał dorosłą sunię na aukcji w internecie. Decyzja była błyskawiczna i Lora trafiła do naszej rodziny. Los okazał się okrutny i po kilku cudownych latach, choroba odebrała nam Ją. Rodzina powiedziała dość tego płaczu, coś szeptali po kątach, aby w końcu się przyznać.
Będzie rhodesian w domu !!! Mój prezent urodzinowy !!!

Po umówionego szczeniaczka, czyli Akinę pojechaliśmy równo, co do dnia, po trzech latach rozstania się z Lorą - no cóż zbieg okoliczności. Zaczął się nowy etap naszego życia. Los sprawił, że po raz drugi, pojawił się Rhodesian - Akina - nasz skarb. Kochamy ją bardzo, zresztą jak tu nie kochać zwierzaka, który całym sobą kocha nas. Jest z nami zawsze i wszędzie, a jej głównym celem jest dbanie o bezpieczeństwo dzieci i nasze.
Potwierdza się powiedzenie, że ile dasz tyle dostaniesz. Tak zaczyna się nasza historia.

Ciąg dalszy naszej historii piszą teraz dzieci Akinki i Farey'a oraz Maszy i Tayo.

Z pierwszego miotu Akiny z nami w domu została Masza, która z każdym dniem, tak jak mama kradnie nasze serca. To pełna energii sunia, ciekawa świata, przyjacielsko nastawiona do innych psów. Tak jak mama stara się z całego serduszka o nasze bezpieczeństwo. Jest gotowa wykonać każde zadanie. Żadna pora roku jej nie straszna. Teraz sama stała się mamą i zaskakuje nas jeszcze bardziej. Jest wspaniałą mamą. Daży ogromnym szacunkiem swoją mamę. Okazuje im miłość na każdym kroku.

Z pierwszego miotu Maszy nasze życie wzbogaciła Tami. Jak to dziecko, jest pełna energii, chyba zebrała w sobie całą energię świata :-)
Kochamy wszystkie trzy sunie, które dla są dla nas naszymi małymi gwiazdkami.
 
 
stat4u Tworzenie stron www.stronki.pl strzałka do góry
Google Plus